Somalia

View listings

Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v Somalia

Nemovitosti na prodej v Somálsku

Somálsko je východoafrický stát umístěný v rohu Afriky. Hraničí Džibutsko na severu, Etiopie na západě a Keňu na jihozápadě.

Jeho hlavním městem je Mogadišo.

Situace na somálském realitním trhu není snadná díky občanským válkám v zemi od roku 1991, ale přesto je jedním z rostoucích sektorů somálské ekonomiky.

Pokud hledáte nemovitost k prodeji v Somálsku, klíčové faktory pro poptávku po rozvoji nemovitostí zahrnují politickou stabilitu, která vytvořila příznivé prostředí a v důsledku toho přilákala cizince ke koupi nemovitosti k prodeji v Somálsku.

Díky růstu výstavby rezidenčních nemovitostí a bytů a dalších prostor jsou v sektoru různé investiční příležitosti.

Pro ty, kteří chtějí koupit nemovitost k prodeji v Somálsku, návrat míru a vytvoření federální vlády přinesly ekonomice stabilitu, což znamená, že oblast je bezpečná pro dlouhodobé investice. Vláda investuje do infrastruktury, jako jsou silnice, železnice, přístavy a komunikační trasy.

Nejzajímavějšími městy z pohledu trhu s nemovitostmi a množstvím nemovitostí k prodeji v Somálsku jsou Berbera, Mogadishu a Bosaso.

Město Berbera je úzce spojeno s jeho obchodní minulostí a město je stále známé jako hlavní přístav Afrického rohu.

Mogadishu je hlavním městem, nabízí několik příležitostí k prodeji nemovitosti v Somálsku, ale situace ještě není jednoduchá a nabídka není příliš široká.

 Bosaso je velmi živé město, má asi 700 000 obyvatel a neustále roste.

Byly vybudovány nové školy a infrastruktura a Dubaj přispěl investováním milionů dolarů na místní letiště.

 
 
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB